Флаг Одессы

У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: politikym@lenta.ru.           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

КОРРУПЦИЯ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НОВІ "РЕФОРМИ" МІН'ЮСТУ В ОДЕСЬКОМУ СІЗО

... Граждане! Не волнуйтесь!
Свет потушили нарочно, по ходу действия  ...

И. Ильф и Е. Петров

Надпись - 500 років реформації UA - Одесский Политикум

НА УКРАИНЕ ВЫЖИВЕТ НЕ БОЛЕЕ ВОСЬМИ МИЛЛИОНОВ ЧЕЛОВЕК

Новини про ЧП в Одеському слідчому ізоляторі від 17.08.2017 року про вбивство інспектора (жінки) сколихнули, як суспільний інтерес, так і самих заарештованих, оскільки вбивство співробітника СІЗО засудженим має, в перспективі, свої наслідки.

Працівники самої установи та деякі заарештовані прокоментували цю подію наступним чином. Особа, яка вбила співробітницю СІЗО "працювала" на нелегальному свинарнику, розташованому поряд з медичною частиною установи. Свинарник належить 50/50 прокурору по надзору та адміністрації.  З цим свинарником були пов`язані прикольні і прикрі події.

Прикольна подія була неділю тому: у 5 годин ранку працівники управління зупинили при виїзді з СІЗО автомобіль, який вивозив свиней. На запитання - “Куди свині везем та на яких підставах? Відповіли: «на случку». А чому вони забиті...?

Прикрість в тому, що свинарник має звичку неприємно пахнути і та частина хворих, яка довірилась тюремним лікарям і знаходиться в медичній частині постійно скаржиться і потерпає від сморіду прокурорсько-тюремного свинарника.

Щодо вбивства вказаної співробітниці

Вбивця, приближена особа до начальника установи Ковальова В.Л. Він працював на свинарнику нелегально, там жив, чухав цих свиней, різав їх для начальника і прокурорів, і мав своїх 100 грам і кусок м'яса.

Заарештовані установи знають цю особу, як "пітуха", який за своїм статусом не відноситься до них і людей взагалі. Заарештовані не розуміють, чому саме вони зараз мають потерпати від побоїв та шмонів від масок, які мстять за вбиту, а не начальник СІЗО та контролюючі органи разом з прокурором.

Разом із цим, стало відомо, щодо особи декілька місяців тому призначеного на посаду начальника установи Ковальова В`ячеслава.

Вінницький парубок, своє призначення на посаду обмивав в одному із кафе м. Одеси разом із земляками - прокурорами Одеської області та працівниками пенітенціарної служби.

Вказана вечірка для Ковальова В`ячеслава закінчилась не дуже вдало. За сусіднім столиком в кафе відпочивала молода подружня пара, на цицьки жіночки, якої підглядав начальник СІЗО.

А коли чоловік жіночки вийшов на хвилину з кафе, В`ячеславу захотілося потриматись за одеську цицьку. За цим намаганням В`ячеслава і застав чоловік вказаної жіночки, яка відбивалась від нахаби. Трапилось так, що ксіва начальника тюрми ніяк не подіяла на вказаного чоловіка, який до того ж боксер.

Так Славко піймав свій перший і другий копчик в Одесі, а подружжя вибачення від прокурорів і колег Славка.

Чому саме Ковальов В`ячеслав був призначений на цю посаду, висновки дають працівники установи, які давно в ній працюють і за наслідками поведінки начальника роблять висновки. В призначенні вбачається дві причини. Перша полягає в перерозподілі грошових потоків під Мін'юст. Для усунення попереднього начальника СІЗО, який нічого не возив до відомчого органу - Мін'юсту, була спланована ціла операція.

Працівником режимного відділу установи, з подачі відповідних осіб було подано рапорт на ім'я міністра Петренко П. про ситуацію в СІЗО. На десяти аркушах рапорту розписані деякі схеми поставки наркотичних речовин для заарештованих, скільки коштує койкомісце в камері медичної частини СІЗО, скільки коштує передача продуктів харчування, побачення та інше.

Після цього, перевірка виявила деякі недоліки роботи начальника і він був переведений на іншу посаду.

Після призначення Ковальова В. ціни на всі послуги, в тому числі і дозволені законом для заарештованих, виросли вдвічі.

Якщо раніше доставка хворого до лікарів коштувала йому дві-три банки фарби, Ковальов В. встановив ціну в 500 доларів США.

Койкомісце в медичній частині раніше 300-500 в місяць, Ковальов В. підняв до 600 доларів. Афери з продуктами харчування.

Якщо раніше котлове харчування деякі арештанти вживали, то при Ковальові В., це стало неможливим.

Перше, за що взявся новий начальник - зробив недешевий ремонт свого кабінету і змінив меблі. В той час коли ці кошти були призначені для налаштування обладнання для опалення.

Друга причина призначення вказаного начальника установи вбачається з наступного.

Це звіт Комітету Ради Європи по протидії катувань та нелюдського поводження, зокрема в Одеському, Київському і Хмельницькому СІЗО.

Звіт Комітету Ради Європи по протидії катувань та нелюдського поводження, зокрема в Одеському, Київському і Хмельницькому СІЗО - Одесский Политикум

Безумовно, що владі України потрібно показати на цей звіт якесь реагування і виправлення становища. Ковальов В. "виправив" це становище наступним чином: заборонив відправку з установи будь-яких скарг відносно катувань та нелюдського поводження в будь які інстанції. При цьому висловлювався щодо прокурорського і мін'юстовського прикриття.

І дійсно прикривають. Наркомани від передозу вже "помирають", як від серцевої недостатності, за вмерлих від хвороб ніяких прокурорських перевірок і відповідальності.

Прокурори вже шукають стрілочника замість начальника в події з передумовами і причинами можливості згвалтування і вбивства спіробітниці СІЗО. Прокурори вже скрили факт її згвалтування. Чудово.

Це можливо тимчасово покращить статистичні дані для якихось звітів, але не виправить становища і законсервує всі проанонсовані реформи, якщо їх хтось збирався робити. Крім цього, працівники СІЗО прогнозують голодні та холодні бунти взимку, оскільки за бездіяльності вказаного начальника котли опалення затоплені та фактично знищені, заарештовані не забезпечуються ні ліками, ні харчами, ні побутом: лазнею, пральнею та інш., ці факти вже ніхто не зможе прикрити.

На цей час, в установі проходять заходи по залякуванню заарештованих із застосуванням сили.

УВЯЗНЕНІ ОДЕСЬКОГО СІЗО РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО ЗАЛЯКУВАННЯ ПІСЛЯ ВБИВСТВА ЖІНКИ_КОНВОЇРА

Очевидно, з метою зменшення скарг на поводження з ними.

До чого це призведе покаже час, але влада, в особі таких начальників і прокурорів не відповідає суспільству за свої вчинки, влада не спроможна не красти,  не може обійтись без заколотої зеком дармової свинини, її не вивертає навіть після того, що той самий зек, який колов їм свині, згвалтував та розчленив співробітницю СІЗО, та очевидно, прокурори, ще не раз прикриють цього начальника.

Прикро, що за такого начальника загибла молода співробітниця, прикро, що нелюдське поводження та катування над заарештованими потім віддається тим, самим суспільству, яке утримує таку владу. Очевидно, що влада проситься «на случку»...

ШОКИРУЮЩИЕ РЕЗУЛЬТАТЫ ПРОВЕРКИ В ОДЕССКОМ СИЗО

 

Наша справка: Убитой было всего 34 года, ее зовут Алена Порошенко. Девушки хватились только в 17:00 17 августа, а нашли уже по частям, в одном из мусорников на территории СИЗО. По одной из версий, Алена уже шла домой, и ее путь пролегал как раз мимо корпуса, где ее и встретил убийца. По другой версии, Алена контролировала в этот день хозяйственную обслугу. Это не женская работа, но в тюремной системе из-за низких зарплат категорически не хватает мужчин. Чемерис позвал ее по какому-то поводу, изнасиловал и убил.

Убитая конвоир Одесского СИЗО, Алена Порошенко - Одесский Политикум

При подготовке материала были использованы ссылки на ресурсы:

http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/06/19/7067370/

17.08.2019

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

18.02.2017 - НОВІ РЕФОРМИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ

27.04.2017 - УКРАИНЦЫ И ЕВРЕЙСКОЕ ИГО

 

 

 

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2017