Флаг Одессы

У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: politikym@lenta.ru.           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

ВЛАСТЬ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НОВІ РЕФОРМИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ

... "Міністерство справедливості - звертайтесь" ...

2016 рік Павло Петренко Міністр юстиції України

ЕВРЕТЕРМИНАТОРЫ УКРАИНЫ

Администрация Вы воры. Вам место под забором - Одесский Политикум

ИЗРАИЛЬ ДАЛ СТАРТ ПРОЕКТУ «НЕБЕСНЫЙ ИЕРУСАЛИМ" ВМЕСТО УКРАИНЫ

27.05.2016 року під час зустрічі з представниками громадскості та експертного середовища Міністр юстиції П. Петренко повідомив про напрямки реформ органів юстиції.

Він також поінформував присутніх, що другим пріорітетним напрямком роботи Мін'юсту є реформа пенітенціарної системи, яка є найбільш проблемною серед органів системи юстиції. "Тут й досі панують радянські репресивні моделі роботи. Ми маємо змінити цю систему,  щоб як мінімум забезпечити гідні умови утримання людей" - наголосив П. Петренко.

Далі було

Відповідно до роспорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016р. № 697-р  Питання Міністерства юстиції Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції щодо можливості забезпечення здійснення покладених на Міністерство постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016р. № 343 “Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 42, ст. 1578) функцій і повноважень Державної пенітенціарної служби, що припиняється.

Прем'єр-міністр України В.ГРОЙСМАН.

ИЗРАИЛЬ СТРОИТ НА УКРАИНЕ НОВЫЙ ИЕРУСАЛИМ

Мін'юст дав старт реформі пенітенціарної системи

Зі слів "рупора"-реформатора замісника Міністра юстиції - Наталії Севостьянової "...в рамках реформи буде проведено переатестацію співробітників через центри, в яких проходила переатестацію нова поліція" «Пенітенціарна служба має бути цивільним органом, основна мета діяльності якого полягає у перевихованні, соціалізації й поверненні до нормального життя людини, яка потрапила за грати, — наголосив Павло Петренко.

— Тому структура буде кардинально змінена.

Адже зараз 70 тисяч ув’язнених охороняє 5 тисяч співробітників пенітенціарної системи. Це нонсенс! Вони отримують дуже низьку зарплату, і щоб вижити, займаються корупцією.

Думаю, треба проводити кардинальне скорочення, збільшувати зарплати і в межах нової структури поетапно реформувати режимні установи.

Ця реформа стосується захисту прав людини. У європейській державі ставлення до людини, яка потрапила до в’язниці, таке саме, як і до тієї, яка є вільною. У нас ситуація гірша».

"Ми звільнимо майже всіх старих співробітників", "до нас приїдуть нові й розумні з Гарварда", "норвезькі інвестори все це оплатять і підкажуть, як зробити ще краще".

Як воно було і є сьогодні в системі

Зокрема,  як відбувається реформа вказаної системи сьогодні в Одеській області, щодо анонсованого покращення умов утримання осіб; кадрового складу та переатестації співробітників служби, та чим пов'язані вказана пані Наталія з Мін'юсту і Петро Топал - колишній начальник відділу УБОЗ в Одеській області?

По-перше: Слід зауважити, що вказана пенітенціарна служба завжди була і залишається однією із самих закритих та коррумпованих режимних об'ектів в Україні. Першою причиною закритості - є схеми розкрадання бюджетних коштів призначених на утримання, лікування та харчування заарештованих і засуджених.

Другою - фактичне рабське використання дешевої робочої сили - засуджених,  які працюють на виробничих участках та використання ціх робочіх участків не за призначенням,  тобто,  в своїх корисних цілях.

Для прикладу публікація щодо розкрадання бюджетних коштів керівниками служби разом з депутатом. Наведене є лише верхівка зловживань в системі.

По-друге: Всі ці схеми працюють з часів незалежності України і кожна чергова влада "реформує" - зберігає їх для єдиної цілі - наживи. Реформа цієї служби завжди закінчувалась зміною назви відомства та керівників управлінь.

"Нова влада", в особі Мін'юсту вже підпорядкувала всі ці схеми під себе,  витіснивши з посад попередників під приводом реформи.

Реформа цієї служби - це іллюзія,  ніякої реформи в її класичному значенні не проводиться та не планувалось.

Фактично Мін'юст замкнув на собі всі бюджетні потоки прибравши "прокладку" - Державну пенітенціарну службу та створивши її аналог в самому Мін'юсті. Крім цього,  для полегшання контролю створив замість  областних управлінь - 5 міжрегіональних управлінь з назвою "міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації".

По-третє: Кадровий склад та переатестація співробітників служби. Постає питання: чи можуть старі коррумповані кадри служби,  а також колишні співробітники Міністерства внутрішніх справ, які не пройшли переатестацію та перевелись в пенітенціарну службу реформувати саміх себе та службу, наприклад: заборонити собі красти, займатись коррупцією, додержуватись прав заарештованих і засуджених?

АНТИГОСУДАРСТВО УКРАИНА

Тяжко собі уявити, щоб колишній начальник відділу УБОЗ, звикший до кришування бізнесу, хабарів та розкішного життя, почне свою кар'єру в пенітенціарній службі з "чистого аркуша" - сумлінно та честно виконувати службові обов'язки за мізерну заробітню плату.

Цього ніколи не станеться!!!  Але вказаного вище пана П. Топала "чимось" приваблює тюремна служба. Ретельний аналіз дій вказаного суб'єкта під час працевлаштування та наявної інформації "чия це креатура" дає підстави стверджувати,  що Петро Топал ставленик тієї самої білявки з Мін'юсту, - Наталії Севостьянової,  колишньої адвокатеси з м.Одеса. Деякі юристи вказують на дуже тісні стосунки цих осіб, ще декілька років тому.

Виходячи з того, що в створеному міжрегіональному управлінні скасований відділ управління внутрішньої безпеки (УВБ), а його функції частково покладені на оперативний відділ, який зараз очолює П. Топал, - стає зрозумілим його призначення. Раніше УВБ неофіційно мало лише одну задачу - збір податі та відкатів для київських босів. Яка задача стоїть перед Петром на цій посаді...

Нічого виходячого за рамки звичного в цій службі призначення Петра на вказану посаду не має,  окрім одного, - він є обвинуваченим у вчинені тяжких злочинів в складі злочинної групи службових осіб.

Пан Петро,  в проміжку часу між службою в УБОЗ і пенітенціарною службою,  "підробляв" на посаді старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ (люстровано-оновлено-європейського) Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Одеській області (той самий "реформований" УБОЗ).

Злочини, скоєні Петром передбачають покарання у виді позбавлення волі: ч.2 ст.365 Перевищення влади або службових повноважень - від трьох до восьми років, ч.3 ст.371. Завідомо незаконні затримання, привід, арешт або тримання під вартою -  від п'яти до десяти років (Див. додаток обвинувальний акт нижче).

Обвинительный акт против Топала Петра Васильевича - Одесский Политикум

Обвинительный акт против Топала Петра Васильевича - Одесский Политикум

Обвинительный акт против Топала Петра Васильевича - Одесский Политикум

Зараз Петро разом із співучасниками знаходиться за судом м. Черноморськ Одеської області та працює начальником оперативної частини Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Таким чином, анонсовані Мін'юстом реформи пенітенціарної служби  формально-ілюзорна брехня. Ніякого поліпшення утримання заарештованих і засуджених не передбачається (окрім, як на папері). Реформа стартувала і здохла.

Вказані обставини можливі лише в Україні поряд з Одеською білявкою міністерського борделю. Слава Україні!

При подготовке материала были использованы ссылки на ресурсы:

http://npu.dp.ua/ua/novini/266-novi-reformi-ministerstva-yustitsiji-ukrajini  gazeta.dt.ua/.../reforma-penitenciarnoyi-

http://old.minjust.gov.ua/news/48187  http://ukurier.gov.ua/uk/news/strukturu-penitenciarnoyi-sluzhbi-zminyat/

http://resonance.in.ua/pytochnyj-skandal-v-chernomorske-vosem-ofitserov-politsii-obvinili-v-istyazanii-zaderzhannyh/

28.04.2016

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

12.12.2016 - ЕВРЕЛИКВИДАЦИЯ УКРАИНЫ: БЮДЖЕТНЫЙ ГЕНОЦИД НАСЕЛЕНИЯ '2017

24.09.2016 - КТО В РЕАЛЬНОСТИ УПРАВЛЯЕТ УКРАИНОЙ

12.09.2016 - ПЕРВЫЙ ЭШЕЛОН СИОНО-ЕВРЕЙСКОЙ ЭЛИТЫ СИДИТ НА ЧЕМОДАНАХ и ГОТОВИТСЯ К НОВЫМ ВЫБОРАМ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2017