ОДЕССКИЙ  ПОЛИТИКУМ

У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция проекта принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       


<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ


НАМ  ПОТРІБЕН  МЕР - ПАТРІОТ

Едуард Гурвиць та Міхаіл Кучук

Коли ми у 1994 році вперше обрали мером Одеси Гурвіца, одразу ж пишним квітом почали розцвітати трасти, до яких міський голова закликав вступати: «Здавайте гроші — запрацюють фабрики, заводи, піднімемо виробництво і ви будете отримувати дивіденди!» Люди відгукнулись, переважно старики, які продавали дачі, з яких вони жили, а також свої коштовності — хто що мав, аби вступити.

Проте дуже швидко і несподівано всі трасти закрились. Ошукані, ми вийшли на проспект Шевченка, вимагаючи пояснень. З’явився Кочетов (президент Одеської правозахисної академії споживачів — Ред.) і сказав, що, мовляв, знає, яким чином повернути нам гроші, та запросив на зібрання до актового залу Політехнічного інституту. Черги туди були величезні, а вхід… платний. Кочетов сказав, що у Франції було таке саме, як в Одесі, і що нам потрібно обрати президію та секретаря. Так ми збиралися неодноразово.

Далі Кочетов «порадив» нам віддрукувати документи на Канатній, 83, потім віднести на Адміральський проспект в черговий провулок, далі на Пушкінську та ріг Троїцької — дізнатись, як просуваються наші справи. Там нам відверто казали, що ми нічого не отримаємо. І в цьому ми переконались, коли раптом по телевізору пролунав заклик Гурвіца до одеситів захистити його, бо йому начебто загрожують. Оскільки міськрада розташована на дуже людному місці, то зібрались цікаві подивитись на переляканого голову з парасолькою. Тут, що цікаво, з’явився Кочетов, який закликав нас «розтягнутися», і нам стало зрозуміло, хто від кого нас рятував. Шайка злодіїв, аферистів і бандитів.

Однак Гурвіцу цього видалося замало. Він організував машини з грамофонами в людних місцях, де нас запрошували взяти позику під високі відсотки. Але оскільки в одеситів до мера довіри вже не було, то примусив підприємства пограти у позику, а потім місто віддавало людям вкрадені мером гроші.

Гурвіц ще пообіцяв нам із Одеси зробити такий собі оазис, завозити до міста чисті, гарно упаковані продукти замість наших цибулі з цибулинням, картоплі із землею. А коли відчув, що земля вислизає у нього з-під ніг, втік до Києва у Верховну Раду.

То коли ж він відповість за свої діяння? А втім, спокійно і безкарно продовжує свою «діяльність». Невже він знову посяде крісло мера після виборів, що наближаються?

Одеса – портове місто, а це дуже зручно для гурвіців — вивозити всю Україну, грабувати, підкуповуючи суддів, прокурорів, міліцію, митницю, які за наші ж гроші нас зраджують. Ми їм вже не довіряємо і кожен одесит може підтвердити написане.

Нам потрібен мер — патріот не тільки Одеси, а й всієї України.

П.РИБУХА, виконавчий директор ІСК «Елайс» м.Одеса
Наша справка:
Валерий Иванович Кочетов

Валерий Иванович Кочетов, 1949 года рождения, еврей, известный аферист-"правозащитник" - провокатор, имеет погашенную судимость за вооруженный грабеж. Подвизался в помощниках Эдуарда Гурвица в период его депутатства в Верховной Раде Украины. Финансируется напрямую структурами Эдуарда Гурвица. Любит выставлять на показ свое знание декларации прав человека. По неофициальной информации имел долю в финансовых пирамидах, создаваемых Эдуардом Гурвицем и его командой в начале 90-х годов, прошлого века.

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума


Читайте также:

 

Наверх ↑↑↑           Вернуться на главную страницу >>>


Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2008