У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ВЛАСТЬ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ЧИТАЙТЕ  В  ТЕМУ

 

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКА ДЕРЖКОМ ПІДПРИЕМНИЦТВА

Александра Кужель в Одессе - Одесский ПолитикумДержкомпідприємництво розробило пакет документів, спрямованих на вирішення гострих проблемних питань одеських ринків.

20 березня відбулась зустріч членів урядової комісії на чолі з головою Держкомпідприємництва Олександрою Кужель з представниками адміністрацій і приватних підприємців одеських ринків.

В ході багатогодинної відвертої розмови підприємці розповіли про численні проблеми, що накопичувалися роками, звернули увагу комісії на зволікання керівників ринків та органів місцевої влади щодо вирішення болючих питань представників ринкового бізнесу.

У складний час, коли весь світ знаходиться в економічній кризі, влада не вживає дієвих заходів для підтримки малого і середнього бізнесу, який є одним із основних джерел наповнювання місцевих бюджетів та створення нових робочих місць. Основними проблемами, на думку підприємців, є відсутність організації нормального функціонування ринків, зокрема відсутність паспортів ринків, закритість інформації про послуги і найголовніше, багаторазова передача в суборенду торгових місць. Саме суборенда є причиною непомірного зростання плати за робоче місце, сплата якої стала неможливою для більшості підприємців.

Голова Держкомпідприємництва пообіцяла одеським підприємцям, що зробить усе від неї залежне, щоб допомогти в розв’язанні гострих питань. Свою обіцянку Олександра Кужель виконала – Держкомпідприємництво розробило пропозиції органам місцевого самоврядування та місцевим органам виконавчої влади, що сприятимуть вирішенню проблем одеських ринків. Слід зазначити, що в рекомендаціях Комітету максимально враховані побажання присутніх на зустрічі з Олександрою Кужель представників ринків.

Зокрема, депутатам міської ради рекомендовано прийняти рішення про обов’язкове переукладання договорів оренди торговельних місць безпосередньо з суб’єктами підприємницької діяльності, які самостійно здійснюють торгівлю товарами та послугами на ринку; включити до умов договору оренди торговельного місця заборону передачі його в суборенду; при укладанні договорів та визначенні розміру орендної плати дотримуватися встановлених ставок ринкового збору, економічно обґрунтованих тарифів оплати за послуги, що надаються ринком, і правил їх надання.

Виконавчому комітету Одеської міської ради необхідно провести паспортизацію діючих ринків. У паспорті ринку в обов’язковому порядку повинні зазначатися площа земельної ділянки під розміщення ринку, підстави і умови її виділення; спеціалізація ринку; кількість торговельних місць, їх загальна площа; кількість орендарів торговельних місць; перелік платних послуг ринку та їх економічно обґрунтовані тарифи.

Проекти рішень, розроблених Держкомпідприємництвом, розміщено на офіційному веб-сайті Комітету.

Зазначені пропозиції спрямовані на вирішення основних проблем ринків Одеси і Одеської області та надіслані керівникам усіх депутатських фракцій Одеської міської ради, одеському міському Голові Е.Гурвіцю, Голові обласної державної адміністрації М. Сердюку.

Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва звертається до всіх громадських організацій, журналістів та підприємців міста Одеси та Одеської області з проханням консолідувати зусилля, спрямовані на підтримку ініціатив Держкомпідприємництва, і через публічний діалог довести депутатському корпусу нагальну необхідність прийняття на найближчому сесійному засіданні зазначених рішень. Державний комітет сподівається також на підтримку Одеського міськвиконкому та обласної держадміністрацій.

Нагадаємо, 19-20 березня 2009 р. Одесу відвідала урядова комісія на чолі з головою Держкомпідприємництва Олександрою Кужель, завданням якої було перевірка скарг автоперевізників, що страйкували на трасі «Одеса-Київ». Письмовий звіт комісії знаходиться в секретаріаті Кабміну, протокольне рішення по даному питанню ще не прийнято.

При подготовке материала были использованы ссылки на ресурсы:

http://glasweb.com/index.php/default/65392  http://openbiz.com.ua/summary/biography/show/Aleksandra_Kuzhel

http://zadonbass.org/allnews/message.html?id=98169  http://fraza.ua/news/11.09.05/9630.html

http://eho-ua.com/2009/03/20/glava_goskompredprinimatelstva_ukrainy_zaverila_chto_ne_konfliktuet_s_gorodskim_golovojj_odessy.html

 

8 квітня 2009 року

З повагою, Інна Король, провідний спеціаліст Відділу взаємодії зі ЗМІ та зв'язків із громадськістю

Держкомпідприємництва України. тел. (044) 286-47-11. http://www.dkrp.gov.ua, специально для Одесского Политикума


От редакции:

Мы ЛОХИ - надпись - Одесский ПолитикумФормальный долг перед одесситами Александра Кужель выполнила. Э.Гурвицу и Н.Сердюку на рекомендации однозначно наплевать. Заниматься их реализацией они не будут. Это противоречит их финансовым планам и интересам.

Сама же акция приезда в Одессу представителя от БЮТ, коим является Александра Кужель преследовала собой цель создать из Юлии Тимошенко "доброго и строго царя", который во всем разберется. Напомним, что в начале 2009 года Александра Кужель получила карьерный подъем и расположенность премьер-министра Юлии Тимошенко. 21 января 2009 "регионалка" становится председателем Госкомитета по вопросам регуляторной политики и предпринимательства, за что получает неодобрение своих коллег и угрозы по "отлучению от партии".

На носу выборы, нужно демонстрировать обозленному народу (по оценке Юлии Тимошенко - "биомассе"). Тем более, что Александра Кужель и Эдуард Гурвиц - евреи. А евреи, как известно, всегда договорятся... Эту мысль Александра Владимировна великолепно подтвердила фразой: "Мы нормально обсудили ряд проблем с Одесским городским головой, у нас не было вообще никакого конфликта. С мэром был очень спокойный разговор, конструктивная работа". Выводы о справедливости суждений редакции каждый со временем сделает сам.

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

Александра Кужель: Ворохаев – пацан с «распальцовкой» (ВИДЕО) - http://revisor.od.ua/news/Aleksandra_Kugel_Vorohaev__pacan_s_raspalcovkoj/

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2009