У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: politikym@lenta.ru.           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ВЛАСТЬ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ЧИТАЙТЕ  В  ТЕМУ

 

 “ОЖИДАЕТ МЕНЯ СУДЬБА ГОНГАДЗЕ ИЛИ АЛЕКСАНДРОВА – Я НЕ ЗНАЮ...”

Депутат Ананьївської районної ради

66400 Одеська обл. м. Ананьїв вул. Незалежності 81-а, кв.7, тел./факс 8 (04863)-2-10-59

Генеральному прокурору України Медведько О.І

ЗАЯВА

Шановний Олександр Івановичу!

Владимир Седов - Одесский ПолитикумЯк мені стало відомо з телефонної розмови з людиною, котра побажала залишитись невідомою, проти мене та членів моєї сім ї за нашу активну позицію в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією в Ананьївському районі Одеській області готується провокація з боку правоохоронних органів у вигляді можливого підкидання мені та членам моєї сім‘ї наркотиків чи зброї або знаходження будь-якої причини для порушення щодо мене та членів моєї сім‘ї кримінальної справи з подальшим взяттям під варту в залі суду.

Крім того, мені було повідомлено, що за те, що я приймав участь у протестній акції 5 жовтня 2009 року в місті Ананьєві Одеської області голова Ананьївського районного суду Скуртов нібито вимагав від майора Ананьївського РВ УМВС в Одеській області Пащенко порушення проти мене кримінальної справи за ні бито перекриття мною дорожнього руху під час проведення протестної акції чи по будь-якій іншій причині з гарантією того, що мене у будь-якому випадку візьмуть під варту в залі суду, бо головне, щоб я туди по пав. При цьому, нібито, головою Ананьївського районного суду Скуртовим вимагалось від працівників Ананьївського РВ УМВС знайти будь-яку причину для того, щоб я чи члени моєї сім ї попали в судове засідання, після чого він арештує та візьме під варту будь-кого і це вже буде чисто технічною дією, як це було зі старшим оперуповноваженим Ананьївського РВ УМВС в Одеській області Богдановим, котрого взяли під варту в залі суду і він до цього часу знаходиться під вартою.

Я не стверджую і не можу стверджувати,що відомості, отримані мною є достовірними. Вони підлягають обов'язковій перевірці. Але, не зважаючи на анонімність дзвінка та неперевіреність фактів – вважаю, що можливість здійснення цих дій проти мене та членів моєї сім'ї з боку правоохоронних органів та суду сьогодні дуже висока. На мій погляд, це здійснюється тому, що я та моя сім'я веде багаторічну боротьбу з корупцією та організованою злочинністю в Одеській області, де фігурують працівники правоохоронних органів, суду та прокуратури.

Я ні в якому разі не хочу звинуватити в корупції та якихось злочинах всіх працівників міліції, прокуратури чи суду. Багато з цих працівників є гідними, порядними та чесними людьми. Але дійсність є такою, що  тиск та погрози на мене та мою сім'ю розпочались після того, як мені, як депутату районної ради, на факти суддівсько-прокурорської корупції поскаржився старший оперативний уповноважений Ананьївського РВ УМВС Богданов, котрий маючи докази у вигляді оперативних документів вирішив,що зможе добитись справедливості та притягнення до відповідальності посадових осіб прокуратури та суду і виклав у своїх заявах багато чисельні факти порушень чинного законодавства з боку голови Ананьївського районного суду та прокурора Ананьївського району, де, для прикладу, збитки завдяки рішенню судді, вираховуються у десятках мільйонів гривень, де людей брали під варту незаконно, а військове містечко розграбовувалось за вказівкою посадових осіб, що частково було підтверджено у листах Генеральної прокуратури України.

Погрози моєму життю вже здійснювались неодноразово і не так давно – в 2009 році. Але погрози фізичною розправою лунали не тільки мені та членам моєї сім'ї, але й голові Ананьївської районної ради Балану М.О., котрий зайняв принципову позицію щодо проявів корупції в Ананьївському районі, деяким сільським головам.

В Ананьївському районі в ці дні розпочались арешти та притягнення до суду тих,хто хоч якось був причетний до нас. При цьому при арештах не враховувались думки свідків, проводились закриті судові засідання, куди не допускались не тільки громадяни, але й навіть свідки...

Почались здійснюватись без будь-яких санкцій обшуки на підприємстві,котре є приватною власністю, де працюють мої родичі. При цьому керівники підприємства ображались за національними ознаками, на їх адресу лунали образи та погрози.

Для підписання заздалегідь підготовленого працівниками міліції протоколу понятими заздалегідь брались люди,котрі раніше відбували покарання за вбивство і котрі, не бачачи самого факту, підписували всі документи,котрі надавались працівниками РВ УМВС по одній причині: боялись що їх заарештують. Ці «документи» потім працівниками міліції передавались до суду з метою подальшого залякування працівників підприємства. Керівництву підприємства навіть довелось подати до суду на дії працівників Ананьївського РВ УМВС за приниження честі та гідності, ділової репутації підприємства, котре просто хочуть показово знищити.

Розпочались переслідування навіть тих депутатів, котрі зачитували звернення оперативника Богданова про зловживання суду та прокуратури на сесії Ананьївської районної ради.

Так,депутата Ананьївської районної ради Франчука О.І. було притягнуто до адміністративної відповідальності за те, що він нібито побив наркозалежного громадянина з декількома судимостями прямо в приміщенні міліції, від факту чого цей громадянин на суді відмовився. При цьому свідками знову стали працівники міліції, а свідчення інших свідків просто не взяли до уваги. Судове засідання під головуванням судді Скуртова відбулось у закритому режимі,на нього вже традиційно не допустили не тільки громадян, але й представників ЗМІ та депутатів Ананьївської районної та міської ради.

А депутат Новоолександрівської Ананьївського району сільської ради Марку В.П. нещодавно з подивом дізнався, що він, виявляється, за комп'ютерними відомостями,вже тричі порушував правила дорожнього руху. І на всіх трьох протоколах його підписи підроблено. Ніхто ніякої відповідальності, звісно, за це не несе...

Мене, також, працівниками ДАЇ оштрафовано за порушення правил дорожнього руху. При цьому – у час нібито порушення мною правил дорожнього руху я перебував у іншому місті, а в протоколі про адміністративне порушення не тільки переплутані мої автобіографічні дані,але й за мене, як за нібито,порушника роз писався працівник міліції. Як він сказав - помилився... і Ананьївський суд визнав, що я справді є правопорушником !...

На приватне промислове підприємство, котре в нашому депресивному районі було побудовано вперше за останні 20 років і де працює моя дружина,за сприянням та при безпосередній участі правоохоронних органів здійснюється шалений тиск з метою його знищення. Так, за 12 днів це підприємство перевіряли 9 разів, вривались в кабінет директора та робили несанкціонований обшук, робили спробу арешту директора тощо.

Весь цей «безкрай» вже призвів  до протестної акції громадян міста Ананьєва, про котру організатори заздалегідь, відповідно до чинного законодавства України попередили всі компетентні органи і учасники котрої проводили акцію в межах чинного законодавства України прямо в центрі міста. Зразу після проведення цієї акції додому до одного з громадян, учасників акції, приїхали працівники міліції та забрали його дружину з маленькою дитиною до прокуратури, де її там опитали... Ні про які повістки, звісно, мова не йшлась. А трохи пізніше прийшли й до директора підприємства, працівники котрого приймали участь у протестній акції.

Ці факти можна продовжувати і далі,але зрозуміло одне:проти мене,членів моєї сім'ї та людей, котрі встали на шлях боротьби з корупцією та організованою злочинністю в Ананьївському районі Одеської області іде справжня війна з боку правоохоронних органів та суду, мета котрої, як мені видається, знешкодити тих, хто веде боротьбу проти мафії.

З огляду на це, видається, що сьогодні на Україні вже навіть на сумнозвісний 1937 рік,коли людей засуджували судовими “трійками".

Сьогодні арештовують по надуманій причині (а причина вишукується будь-яка - спротив працівникам міліції, проведення несанкціонованої акції чи будь-що інше). Протокол підписують два працівника міліції, відмовляються опитувати свідків і на наступний день закритим судом, куди не допускають ні пресу, ні депутатів, ні простих громадян, ні, навіть, заздалегідь заявлених свідків – людину засуджують... Оце й є терор та те, що на російській мові називають “беспредел”.

Сьогодні мені,журналісту, члену національної Спілки журналістів України,депутату районної ради, котрий вже має двох онуків, доводиться ходити по місту з свідками, бо будь-коли я чекаю можливого арешту, хоча поки що навіть не знаю за що... Відверто порушується Конституція України,бо казати про те, що “Україна є правовою державою” вже якось недоречно, що в Україні домінує “принцип верховенства права” - просто смішно, а про те, що посадові особи зобов'язані діяти “лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений Конституцією та законами України - загалом немає сенсу.

Заявление про протест в Ананьевском районе - Одесский Политикум  Заявление про протест в Ананьевском районе - Одесский Политикум

На жаль, Україна перетворюється в державу беззаконня,де існує щось подібне до влади. Жоден громадянин в цій державі сьогодні не може вважати себе захищеним проти мафії в мантіях та погонах. Бо коли не працюють закони – працює «беспредел» і саме тому тотальна корупція захлиснула все судово-правоохоронне співтовариство, що чітко видно по Ананьївському району Одеської області.

Кожного дня я чекаю,що по надуманій причині зі мною та моєю сім'єю зведуть рахунки суд,прокуратура чи міліція,бо я не можу і не змирюсь з тим беззаконням, котре відбувається сьогодні. Тому, чекає мене доля журналістів Гонгадзе та Александрова або у мене показово знайдуть наркотики зі зброєю, візьмуть під варту за проведення несанкціонованих акцій проти корупції в Україні або за спротив працівникам міліції – я не знаю.... Справа тільки часу: погрози закінчились – розпочались конкретні дії.

Сьогодні я, реалізуючи своє конституційне право, разом з представниками інших районів Одеської області готую в межах чинного законодавства України масштабну протестну акцію проти корупції та організованої злочинності, яка відбудеться в місті Одесі і до участі в котрій я закликаю всіх чесних людей, котрі борються за майбутнє України без корупції та мафії.

Удостоверение Владимира Седова - Одесский ПолитикумБагатьом посадовим особам  це не подобається і тому зрозуміло,що ніхто ніяких заходів щодо захисту мене та моєї сім ї з боку правоохоронних органів щодо можливих провокацій не здійснить. Єдине, що я можу зробити, це звернутись до Вас, у засоби масової інформації та міжнародні правозахисні організації з офіційним повідомленням, що у мене та у моєї сім'ї немає (ніколи не було та не буде) наркотиків та зброї, ми не займаємось будь-якою протиправною та незаконною діяльністю, не збираємось здійснювати спротив працівникам міліції і загалом порушувати Закони України.

Тому, у випадку виявлення працівниками правоохоронних органів у мене чи членів моєї сім'ї зброї чи наркотиків,можливого притягнення до кримінальної відповідальності за спротив працівникам міліції, проведення несанкціонованих протестних акцій,організацію збройного повстання або будь-якого іншого порушення чинного законодавства – прошу вважати це свідомою провокацією проти мене та моєї сім ї з боку суддівсько-прокурорського, за участю працівників міліції, злочинного угрупування,котре таким чином робить спробу уникнути відповідальності за вчинені злочини.

Депутат Ананьївської районної ради.

Моя адреса: 66400 Одеська обл. м. Ананьїв вул. Незалежності 81-а, кв.7, тел. моб. 0675367803, тел. дом. 0486321059

21 жовтня 2009 року

Володимир Седов, специально для Одесского Политикума


От редакции:

Говно на роже - надпись - Одесский ПолитикумЗа председателем Ананьевского районного суда Скуртовым очень плотно стоит Совет судей Одесской области, Аппеляционнный суд, все согласовано с областной прокуратурой, а именно с заместителем прокурора области Михаилом Черным в доле и СБУ, а именно – Лодыгин Павел, близкий друг Скуртова - куратор СБУ севера Одесской области, его «контора» работает во всю в городе Котовск, Одесской области.

Чтобы скрыть все факты коррупции, выявленные Богдановым и остаться на должности, судья Скуртов в прошлом месяце уплатил в виде взяток в Высший Совет юстиции и Онопенко около 500 000 у.е.

Также достоверно известно, что в одном из сел Ананьевского района изготавливают опий и снабжают им Одессу. А деньги заносят майору Ананьевской милиции Пащенко, который и организовал этот канал. Он же крышует контрабанду сигарет, не гнушается самогонщиками, обкладывает предпринимателей.

Была бы честная милиция и СБУ – всю эту группу можно было бы взять с поличным.

Исходя из этого, Владимиру Седову в Одесской области рассчитывать не на кого, поэтому и публикуем этот материал для всеобщего обозрения.

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

23.10.09 - БЕСПРЕДЕЛ ПОДРУЧНЫХ ИЗВЕСТНОГО ОДЕССКОГО КОНТРАБАНДИСТА: ХОРОШИХ РУССКИХ НЕ БЫВАЕТ

30.09.09 - СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ. ОДЕССКИЙ СИНДРОМ. ЧАСТЬ 2: ДЕЛО ЗВАРИЧА ЖИВЕТ И ПРОЦВЕТАЕТ

25.09.09 - СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ. ОДЕССКИЙ СИНДРОМ. ЧАСТЬ 1: Дело стоимостью 21 млн.600 тыс грн.

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2009