Флаг Одессы Одесский Политикум

У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ОБРАЗОВАНИЕ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ВАЛЕНТИН СМЫНТИНА ЩЕМИТ СТУДЕНТОВ

 

56/06, від 13.06.08

Ректорові Одеського національного

університету Ім. І. І. Мечникова

Сминтині В. А.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Валентине Андрійовичу!

Інформуємо Вас, що 11 червня директор студмістечка ОНУ Агаєв В. М. викликав до себе студентку факультету Романо-Германської філології  Елеонору Леонтьєву, в зв’язку з тим, що вона робила фотографії стану гуртожитків ОНУ, які 9 червня були передані представниками «Демократичного Альянсу» в Міністерство освіти та науки України, для проведення службового розслідування.

Під час розмови, при якій були присутні коменданти гуртожитків ОНУ, Агаєв В. М. морально тиснув на студентку, принижував її гідність, погрожував проблемами з боку деканату РГФ та ректорату, намагаючись таким чином вплинути на неї та приховати інформацію про ганебний стан гуртожитків ОНУ від міністерства та громадськості. При цьому він сказав, що викликав студентку після того, як йому подзвонили особисто Ви.

Ми вимагаємо негайно провести службове розслідування по факту залякування студентів і прийняти адекватні дії щодо Агаєва В. М. В іншому випадку ми будемо вважати, що репресії щодо студентів, які приймають участь в розслідуванні стану гуртожитків ОНУ, є Вашою ініціативою.

Попереджаємо Вас, що в випадку повторення будь-яких форм тиску на членів «Демократичного Альянсу», ми будемо приймати адекватні дії, як то звернення в відповідні органи, а також  вуличні акції та прес-конференції. І доб’ємося відсторонення представників адміністрації, які тиснуть на студентів, від посад, які вони займають.

З повагою,

Голова Одеського обласного осередку

ВМГО «Демократичний Альянс» Олексій Чорний

Виктор Сухоруков по материалам интернет - издания , специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

29.04.10 - ОСОБЕННОСТИ ЗЕМЕЛЬНОГО ДЕРИБАНА ПО - ОДЕССКИ: О левых китайцах, треснувших общагах и далеко "не святом" ректоре Малахове

 

 

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2016