У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

КОРРУПЦИЯ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ЧИТАЙТЕ  В  ТЕМУ

 

КОРРУПЦИОННЫЕ ОРБИТЫ КЛИМОВСКОГО ПЕДЕРАСТА: ЗЕМЕЛЬНЫЕ МАХИНАЦИИ В ОВИДИОПОЛЬСКОМ РАЙОНЕ

... Жизнь страны менялась с каждым столетием ...

И. Ильф и Е. Петров

Горячая точка - надпись - Одесский Политикум

ОДЕССА ПОД КОНТРОЛЕМ КЛИМОВСКОГО ПЕДЕРАСТА И ГУРВИЦЕВСКИХ СИОНИСТОВ

Ми, жителі с. Сухий Лиман, Овідіопольського району, звертаємося до Вас с питання розслідування законності діяльності Сухолиманської сільської ради та сільського голови Стелюка О.І. Річ у тому, шо у нас в селі, як мабуть і всюди в приміських селах, гостро стоїть земельне питання. Багато молодих сімей воліють мати земельні ділянки під будівництво чи для інших потреб, але Сухолиманська сільрада їм відмовляє, бо, мовляв, землі нема і не буде. То куди йти нашим дітям, у бомжі чи що?

Натомість, ми маємо факти наявності розбазарювання землі Сухоліманською сільською радою не місцевим жителям, а бізнесменам «зі сторони», які можуть заплатити за що землю, і платять, бо ми ніяк не віримо., що сільський голова Стелюк О.І. запросто так віддає самі ласі ділянки у власність та в «оренду па 49 років» задарма. За період при владі Стелюк О.І. значно покращав своє фінансове становище і добробут, ми все це бачимо. 3'явилася нова автомашина, побудовано два повите будинки по вулиці Надії; один доньці, а другий собі - на земельній ділянці, яку придбав тіньовими схемами, використовуючи своє службове становище. А свій теперішній будинок він вже продає.

Сільський голова веде себе зухвало: коли ми приходимо на сесію, щоб дізнатися, що там вирішується, він нас виганяє, каже, що сесія закрита, і нам нема що сам робити. Так було вже два рази, і ми більше туди не ходимо. Сільських сходів у нашому селі не проводиться, перед громадою сільська рада не звітує. З п'ятнадцяти депутатів - 2 пішли добровільно, тому їх тільки 13 (вибори по вільних округах не проводяться), а з тих, що залишилися - один депутат працює в сільській раді, тому підпорядкований голові, другий - рідна сестра голови, третьому дав земельну ділянку та й, мабуть, інших зацікавив, бо так злагоджено вирішують земельні питання, і всі на шкоду мешканцям села.

Одного депутата Белевця О.В зневажають і обзивають «дурачком», бо він бореться за справедливість. Голова сільради не радиться з земельною комісією, сам виносить земельні питання на сесію. Також ці питання не розглядаються землевпорядником. Землевпорядника сільської ради Клімову О.Ф. взагалі звільнив з роботи незаконним способом, щоб не втручалася в його земельні сфери. Вже декілька разів Клімова О.Ф. відстоювала свої права в суді. А функцію землевпорядника та голови земельної комісії та ще й «експерта по екологічним питанням», виконується депутатом Краснощоком А., який також одержував і заробітну платню, що суперечить чинному законодавству.

Наводимо тільки деякі факти злочинної діяльності Сухолиманської сільської ради:

12.06.08 р. СП «Ірен» з причини великої заборгованості за користування земельною ділянкою, площею 0,80 га по вулиці Чорноморців, №134, відмовляється від користування цією ділянкою, не сплативши боргу, про що виноситься рішення сесією сільської ради XXIII скликання і цією ж сесією затверджується відведення цієї ж самої ділянки, але вже площею 0,854 га TOB «Міксі». Справа в тому, що СП «Ірен» і TOB «Міксі» - це одне і те ж підприємство, а площу їм збільшили за рахунок обеліску, зведеного воїнам-сухолиманцям ( місце, звідки йшли на війну і багато не ювернулися).

26 грудня 2008 р. затверджено проект відведення земельної ділянки, площею 2,117 га TOB «Південьбуд» під будівництво офісно-рекреаційного центру по вул. Степова, № 20-А, що знаходиться фактично в екваторії лиману між двома водоймами в оренду на 49 років з правом будівництва за озвучену на сесії смішну (на той час) плату - 300 тис. грн. Ця ділянка землі зараз засипається. Цій організації (TOB «Південьбуд») також відведена земельна ділянка, площею 0,47 га під офіс в обмін за послугу: підсипали бруківку по вул. Чорноморців, і зроблено це «халтурно», без відповідних систем водо- та грязевідведення .

XX сесія V скликання надає земельну ділянку по вул. Чорноморців, №79-А «Київстар GSM» в 50-ти метровій прибережній зоні для вишки-підсилювача.

X сесія V скликання виділяє Меснянкіній H.H. (чужий підприємець) земельну ділянку по вул. Надії, №1, площею 0,20 га під паркову автотранспорту в самому вигідному місці, де раніше планувалося

І саме головне: 2 роки, навіть більше, бореться всенародно вибраний голова Стелюк О.І. з мешканцями вул. Чорноморців (нас 28 хат ). Хоче вилучити наші земельні ділянки вздовж лиману, якими користуємося, деякі, більше 100 років, бо це, каже охоронна зона. Але, відповідно до частини 5 ст. 88 Водного кодексу прибережна захисна смуга виділяється шириною не менше 2 км від урізу води. Тоді весь Сухий Лиман - 2 км-захисна смуга!! Та й хіба ми винні, шо орендарі водойми підняли рівень води і вона підійшла до наших городів?

Так, сільський голова Стелюк хоче забрати у нас городи і зробити «зону відпочинку». А це значить «продати», як він продав багато нашої землі під виглядом «довгострокової оренди на 49 років». Ми всі добре розуміємо, шо за 49 років більшість з нас помре, в тому числі і сам Стелюк, і не буде кому забирати назад цю землю, а також відповідати за сподіяне.

Лариса Танова - начальник главного управления Госкомзема в Одесской области - Одесский Политикум

Лариса Танова - технология набивания собственного кармана

Просимо також перевірити законність приватизації земельної ділянки матір'ю голови сільради - Стелюк Г.А, - самовільно захопленій в полі близько 0,40 га, яку вона, можливо, вже встигла продати, хоча у неї біля будівлі вже є приватизована земля.

Просимо також перевірити сумісну діяльність Стелюка О.І. та підприємця Гидини В.М., які створили «концерн» по заміні водопроводу. Гицина В.М. фінансував виборчу кампанію Стелюка О.І., за що одержав земельну ділянку та тепер гідно співпрацює по реконструкції сільського водопроводу. Ми всі бачили, як швидко бігав підприємець Гицина з головою Стелюком, кидали труби і швиденько засипали їх землею, щоб ніхто не зрозумів, що вони зариті всупереч технології на неналежній глибині і не засипані піском як годиться. А гроші пішли на цю роботу немалі і витрати списали за не проведені дії, на цьому були заощаджені гроті і немалі, які пішли куди? Заміна по вул. Молодіжній - 66 тис. грн.; жил масив «Авангард» - 80 тис. грн., вул. Чорноморців - 120 тис. грн.

Також просимо перевірити куди подівся дитсадок, який ми будували всім миром, куди поділося облаштування та будівельні матеріали?? І чому і навіщо на сесії 08.07.09 р. вже після того, як від дитсадка не лишилося нічого, приймалося рішення про зняття його з балансу?? . На місці садка, як вирішується на цій же, останній сесії, хоче будувати ФАП, але це все для замилювання очей виборців з ціллю подальшого розбазарювання землі. Коштів на проектну документацію і будівлю як дитсадка, так і ФАПа не має. ФАП у нас є, і непоганий, нещодавно там буз проведений капремонт з заміною вікон на металевопластикові.

Тому, мабуть, нас і вигнали з сесії 08.07.09 р., щоб ми не задавали зайвих питань.

Але питання є, їх багато. вони залишаються без відповіді, і тому ми дуже обурені діяльністю сільського голови, і просимо провести аналіз і розслідування цієї діяльності.

Просимо провести загальну контрольно-ревізійну перевірку використання бюджетних та позабюджетних коштів, бо ми навели лише деякі факти «господарювання» голови, які ми випадково взнали, а багато, ми впевнені, є порушень законів і Земельного Кодексу.

Обращение жителей Сухолиманского совета по поводу расследования земельных махинаций местного сельского головы - Одесский Политикум Обращение жителей Сухолиманского совета по поводу расследования земельных махинаций местного сельского головы - Одесский Политикум

Обращение жителей Сухолиманского совета по поводу расследования земельных махинаций местного сельского головы - Одесский Политикум Обращение жителей Сухолиманского совета по поводу расследования земельных махинаций местного сельского головы - Одесский Политикум

17.08.2019

Виктор Сухоруков по предоставленным материалам, специально для Одесского Политикума


От редакции:

Как показывает опыт, при смене власти коррупционные махинации не только не прекращаются, но и остаются не расследованными.

Для "новой" власти в лице голубого губернатора представляется шанс на самоутверждение в глазах народа, разумеется если он ему вообще нужен...

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

29.06.12 - ВОРОВСКИЕ ОРБИТЫ ПАРТИИ РЕГИОНОВ: Власть в "законе" или как ананьевская «объединенная оппозиция» крышует земельных воров

19.06.12 - ВОРОВСКИЕ ОРБИТЫ МАЛОГРАМОТНОГО ГУБЕРНАТОРА: РАСПОРЯДИТЕЛЬНИЦА ОДЕССКИХ ЗЕМЕЛЬ

12.06.12 - ВОРОВСКИЕ ОРБИТЫ ПАРТИИ РЕГИОНОВ: ПИКОВАЯ ДАМА ЮРЫ ЕНАКИЕВСКОГО

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2014