Флаг Одессы
У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: politikym@lenta.ru.           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

ЗЕМЕЛЬНЫЕ АФЕРЫ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

«МЕРТВІ ДУШІ» ПІД ПАТРОНАТОМ ЮЛІІ ТІМОШЕНКО

... C берега на тиражный пароход
зло смотрел великий комбинатор ...

И. Ильф и Е. Петров

Надпись - ГРОЗИТ ОБВАЛОВ - Одесский Политикум

БАТЬКІВЩИНА З ПРИСМАКОМ ЛЕСБІ…

Товариством з обмеженою відповідальністю «Аіст-1» ( директор Лапій В.І.), яке знаходиться в Ананьївському районі Одеської області та успішно працює багато десятків років, відповідно дол. Чинного законодавства України, було укладено договір на оренду земельних паїв з мешканцями села Романівка, Коханівка та інших сіл Ананьївського району.

Цей договір з людьми існував багато років і яке ж було здивування директора ТОВ "Аіст-1", коли з ясувалося, що біля 150 його пайщиків, багато з котрих вже давно померли, виявляється …паралельно уклали договір на оренду з іншим землевласником під назвою ТОВ «Хлібороб Півдня».

Це в той час, коли їх, пайщиків, вже не було в живих і вони фізично не могли цього зробити!… Зрозуміло, що наразі, в Одеській області з явилися власні «чичикови», започаткована та успішно діє класична, цинічна схема шахрайства з землею при допомозі вже підзабутих «мертвих душ».

З приводу цього директор ТОВ»Аіст-1» В.І. Лапій звернувся до Одеської обласної прокуратури, поліції та подав до суду. А голова Ананьївської районної державної адміністрації, відповідно, написав листи до Одеської обласної прокуратури та Служби Безпеки України, відкрите кримінальне провадження, чекають висновків…

Знаючи нашу правоохоронну та судову систему, зрозуміло, що висновків директору сільгосппідприємства «Аіст-1» доведеться чекати дуже довго (якщо він взагалі їх дочекається) і за цей час з земельними паями може бути що завгодно… Але трохи історичної довідки про «славний шлях» власника «мертвих душ», товариства з обмеженою відповідальністю «Хлібороб Півдня», яке за короткий час встигло відзначитися своїми цинічними схемами з землею по всій області та далеко за її межами.

Агропідприємство «Хлібороб Півдня» на початку своєї діяльності було зареєстроване в місті Одеса, а потім - в місті Ананьєві Одеської області за адресою: м. Ананьїв вул. З. Космодемянської 9-а. Зареєстроване воно було в занедбаному та закинутому нині приміщенні Ананьївської автошколи (в минулому), де не так давно депутат Одеської обласної ради Олег Корженко через керівника Ананьївської районної організації «Батьквіщина» Федора Кузю заснував фірму по збору та переробці горіхів. Але цей бізнес у депутатів від Батьківщини не пішов, тому на тому ж місці було зареєстроване товариство з обмеженою відповідальністю «Хлібороб Півдня». Хоча, звісно, ніякого підприємства там немає і близько…

Олег Корженко (первый слева) - Одесский Политикум

А місяць тому, коли одна з мешканок села Романівки Ананьївського району Одеської області (прізвище її ми не розголошуємо, бо пов'язано воно з смертю близьких) почала оформляти спадщину та звернулася до нотаріуса, то той, зайшовши до Реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, несподівано з ясував, що бабуся цієї жінки виявляється… вже уклала договір на оренду земельного паю з ТОВ «Хлібороб Півдня». Це при тому, що бідолашна вже давно померла…

Несподівано з ясувалося, що таких бабусь в Ананьївському районі Одеської області, мертвих душ, які перебуваючи на тому світі, примудрялися одночасно оформляли фіктивні договори на оренду земельних паїв, вже виявилося вже біля 20, а загалом таких на сьогоднішній день в Ананьївському районі вже більше 160! І це тільки в Ананьївському районі Одеської області!

УКРАДЕННЫЙ ПОПКОРН. ВОРОВСКИЕ ХРОНИКИ ЮЛИИ ТИМОШЕНКО

Крім того з'ясувалося, що "мертві душі", які знаходяться в Ананьївському районі і вже померли, чомусь всі реєструвалися та оформлялися в Березівському міжрайонному управлінні юстиції Одеської області, чому є офіційне підтвердження!

Ні для кого в Ананьївському район Одеської області немає секрету, що лоббіює цей бізнес на «мертвих душах» через ТОВ «Хлібороб Півдня» депутат Одеської обласної ради від ВО »Батьківщина» Олег Корженко із своїм підлеглим, депутатом Ананьївської районної ради від тієї ж «Батьківщини» Федором Кузею.

Слід зазначити, що після того як Олег Корженко, несподівано для всіх в Ананьївському районі, став депутатом Одеської обласної ради від політичної сили Юлії Тимошенко, він зразу ж почав лобіювати «горіховий» бізнес, у зв'язку з цим відкрив невеличке підприємство в приміщенні, де сьогодні зареєстровано ТОВ «Хлібороб Півдня». Потім він зайнявся аптечним бізнесом, відкрив аптеку в Ананьївській районній лікарні.

Але, недарма кажуть, що апетит приходить під час їжі, і сьогодні у депутата обласної ради, який постійно підкреслює свої близькі відносини з Одеським Управлінням служби безпеки України, з явилася зацікавленість до головного надбання українців – до землі. При цьому він не гребує схемами, які є відвертим шахрайством – «мертвими душами» (до речі, якщо придивитися, то він і фізично схожий на персонажа Гоголя Чичикова…).

ФОТОКОПІЇ ДОКУМЕНТІВ: ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ

Заявление Лапия по по поводу земли - Одесский Политикум Информационная справка из государственного реестра на земельный участок - Одесский Политикум

Информационная справка из государственного реестра на земельный участок - Одесский Политикум Информационная справка из государственного реестра на земельный участок - Одесский Политикум

Информационная справка из государственного реестра на земельный участок - Одесский Политикум Информационная справка из государственного реестра на земельный участок - Одесский Политикум

Информационная справка из государственного реестра на земельный участок - Одесский Политикум

Як уже говорилося вище, керівництвом Ананьївського району Одеської області подалися скарги на ці цтнічні злочини до обласної прокуратури, поліції, СБУ. Директором ТОВ» Аіст-1» Лапієм подано позов до суду, написано скарги в райдержадміністрацію, прокуратуру та поліцію щодо неправомірного укладання договорів оренди землі та відвертого шахрайства, але надії на те, що злочин буде доведено і винні понесуть відповідне покарання – немає.

Тож, продаж земля «мертвим душам» під егідою депутатів від ВО "Батьківщина" в Одеській області успішно продовжується...

24.06.2017

Віктор Краснянчук, специально для Одесского Политикума


От редакции:

Пересвідчитися у викладених фактах можна у: Лапія Василя Івановича,директора ТОВ»Аїст-1» тел.0985938254. Голови Ананьївської райдержадміністрації Маковейчука Д.С. тел.0675585155. Голови районної ради Мокряка В.А. тел.0978921354. Начальника Ананьївського віддлення поліції Тищенко Ю.С. тел. 0672518688

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

КАК КАПИТЕЛЬМАН СТАЛА ТИМОШЕНКО

23.09.12 - КТО, ЕСТЬ, КТО В ОБЪЕДИНЕННОЙ ОППОЗИЦИИ: АЛЕКСАНДР ДУБОВОЙ - БЕССАРАБ ИЛИ РАБ БЕСА?

30.09.10 - СТРОИТЕЛЬНЫЕ МАХИНАЦИИ ОЛЕГА РАДКОВСКОГО: «Берег-строй групп». Продолжение истории ещё одного недостроя

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум " 2017