У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: politikym@lenta.ru.           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

УНИЧТОЖЕНИЕ ЗЕЛЕНЫХ ЗОН

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ЧИТАЙТЕ  В  ТЕМУ

 

Апокаліпсіс прийде з Любашівки

... Единственный глаз васюкинского шахматиста раскрылся
до пределов, дозволенных природой ...

И. Ильф и Е. Петров

В рот я ебал Ваш первый канал - надпись - Одесский ПолитикумНе так давно по центральним каналам телебачення було показано репортажі щодо ситуації, яка склалась з високотоксичними хімічними речовинами в Одеській області  і, зокрема, в смт Любашівка, де за 4 чотири кілометри від залізничної станції знаходиться в занедбаному стані 3 185 тонн меланжу, який попадаючи в атмосферу та грунт, отруює все на своєму шляху, адже резервуари для зберігання компонентів ракетного палива зношені практично на 95%.

До речі, тільки невеликої кількості високотоксичної отрути достатньо для того, щоб зробити пустелею як мінімум Північ Одеської області.  Адже навіть незначне потрапляння меланжу в атмосферу призводить до серйозних і незворотніх наслідків для живого організму, оскільки його гранично допустима концентрація 0,005 мг / л,. Всього кілька вдихів парів меланжу можуть виявитися згубними для людини. Перебування в хмарі меланжу без костюма хімзахисту – гарантований летальний результат. Тому Любашівський район дуже скоро ризикує стати (і поступово стає) суцільною «братською могилою».

З Любашівки ракетне паливо повинні були вивезти ще в серпні 2012 року, але по якимось причинам цього так і не сталось.

Сьогодні його вивезти не можуть, бо хтось …вкрав 4.5 кілометри залізничного полотна….

Вже сьогодні, як зазначають фахівці, в Любашівському районі дуже підвищена смертність серед населення, що ретельно скривається владою. Фактично район поступово вимирає, перетворюючись на отруєну меланжем пустелю. Навіть хлібобулочні вироби, які сьогодні виготовляються в Любашівці, за результатами незалежної експертизи (що, знову таки, ретельно скривається владою) мають в собі явні ознаки наявності меланжу…

За думкою компетентних осіб, в тому числі й депутатів Одеської обласної ради (депутат Денис Волошин)  - в Любашівці й та на півночі Одеської області сьогодні дуже ймовірно може статись екологічна та техногенна катастрофа загальноукраїнського або навіть світового рівня. І чекати цього  залишилось зовсім недовго.

Восемь тысяч реальных дел малограмотного губернатора Эдуарда Матвейчука - Одесский ПолитикумЗ приводу утилізації компонентів рідкого ракетного палива, ракет і боєприпасів директор Департаменту Міноборони А. Сосновський ще в 2011 році дав більше, ніж вбивче пояснення: «При найбільш песимістичних розкладах токсична хмара, яка може утворитися, накриє 90 відсотків території... України. Таким чином, буде завдано непоправної шкоди не тільки навколишньому середовищу, але й здоров'ю людей. Та й резервуари можуть текти, що призведе до потрапляння в грунтові води токсинів. У будь-якому випадку виходить, що катастрофи не минути».

Що насправді відбудеться (і відбувається сьогодні)  в смт. Любашівці Одеської області в результаті розгерметизації бочок з хімічними речовинами - можна тільки здогадуватись. Коли буде вирішена проблема утилізації боєприпасів, хімічних речовин, коли люди зможуть жити спокійно, сказати поки ніхто не може. Діряві ємкості з отрутою течуть, меланж вже частково попадає в грунтові воду та атмосферу.

Скоро має відбутись повна розгерметизація ємкостей з меланжем, а вивезти його не можуть, бо залізничне полотно вкрадене…

І якщо це, не дай Боже, станеться – ніякого «кінця світу» вже буде не потрібно. Адже Апокаліпсис прийде з Любашівки.

 

Смт. Любашівка Одеської області

5 березня 2013 року

17.08.2019

Анатолій Коваль, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

22.12.12 - Одесса: генплан всем желающим под подписку о неразглашении

29.08.11 - Продается кусок одесского побережья! Недорого - всего за $ 3 000 000...

 

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2013