У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: politikym@pisem.net.           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

КОРРУПЦИЯ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

 БОРЬБА С КОРРУПЦИЕЙ: ВНИМАНИЕ ДЛЯ ЗАИНТЕРЕСОВАННЫХ ЖУРНАЛИСТОВ

Депутат Ананьївської районної ради

 66400 Одеська обл. м. Ананьїв вул. Незалежності 81-а кв.7 тел./факс 8 (04863)-2-10-59

Тел.моб.80933655676.  E- mail sedov_v@ukr.net

Шановні друзі!

Владимир Седов - Одесский Политикум9 квітня 2010 року о 10 годині відбудеться сесія Ананьївської районної ради, де буде підніматись питання роботи правоохоронних органів, корупції в міліції, прокуратурі  та судах. На сесії обіцяли бути присутніми представники обласної ради та обласної адміністрації (можливо – перші особи).

Депутатами, котрих по надуманим причинам починають арештовувати прямо на вулицях, в своїх виступах буде представлено багаточисельні випадки кричущих порушень чинного законодавства працівниками правоохоронних органів,очікуються дуже гострі виступи та викриття. Буде ставитись вимога щодо звільнення керівників правоохоронних органів,прокуратури  та суду. Ми припускаємо, що, враховуючи той рівень безкарності з боку правоохоронних органів району, котрий є на цей час,можливо буде спроба арештувати когось з депутатів прямо в сесійній залі з подальшим  притягненням його закритим ананьївським судом, куди не допустять ні свідків,ні депутатів, ні журналістів, до адміністративної чи кримінальної відповідальності, як це вже не раз було.

Враховуючии високий авторитет, сміливість та демократичність Вашого  видання - запрошуємо Ваших журналістів  бути присутніми на сесії, щоб на власні очі пересвідчитись щодо реального становища в сільських районах Одеської області. Адже те, що сьогодні відбувається в районах Одеської області відносно правоохоронних органів, прокуратури  та суду інакше, ніж колапсом будь-якої демократії в Україні та терором правоохоронних органів і не назвеш.

При цьому скаржитись будь-куди – марно. Все пов’язано і ніякої відповідальності за фактичні злочини ніхто не несе. Я припускаю, що якщо в ситуації, котра склалась в Ананьївському районі не буде здійснено радикальних заходів з боку влади – в районі можуть початись людські заворушення, мітинги чи голодування.

Тому чесне висвітлення в засобах масової інформації того, що відбувається сьогодні в Ананьївському районі Одеської області – чи не єдиний спосіб захиститись чесним людям та притягнути до кримінальної відповідальності злочинців в погонах та мантіях.

Але ж ми не раби, а люди і сподіваємось, що саме на сесії Ананьївської районної ради ви побачите на власні очі та зможете об’єктивно висвітлити  те, що називається «антикримінальною революцією».

Запрошуємо вас  бути присутніми на сесії Ананьївської районної ради.

З повагою

Седов Володимир, депутат Ананьївської районної ради,

керівник депутатської групи «Справедливість»,

член національної Спілки журналістів України.

6 квітня 2010 року

Удостоверение журналиста Владимира Седова - Одесский Политикум

Питання узгоджено з керівництвом районної ради,але якщо Вам потрібна особиста згода та запрошення голови Ананьївської районної ради Балана Миколи Олексійовича,то Ви в будь-який час можете передзвонити йому по телефону 04863-21396 або за тел. моб. 0971590163 та заручитись його особистою згодою Вашої присутності на сесії.

Владимир Седов, специально для Одесского Политикума


От редакции:

Необходима реакция нового губернатора.

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

7.02.10 - ТРУДОВЫЕ БУДНИ ОДЕССКИХ СУДЕЙ И ПРОКУРОРОВ: СОМАЛИЙСКИЕ ПОРЯДКИ ОДЕССЫ. КАК СУДЬЯ И ПРОКУРОР ПОКРЫВАЮТ НАСИЛЬНИКОВ-ИЗВРАЩЕНЦЕВ

25.10.09 - В ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКО-МЕНТОВСКАЯ МАФИЯ ЛИКВИДИРУЕТ ЖУРНАЛИСТА: “ОЖИДАЕТ МЕНЯ СУДЬБА ГОНГАДЗЕ ИЛИ АЛЕКСАНДРОВА – Я НЕ ЗНАЮ...”

15.10.09 - СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ. ОДЕССКИЙ СИНДРОМ. ЧАСТЬ 1: Дело стоимостью 21 млн.600 тыс гривен

30.09.09 - СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ. ОДЕССКИЙ СИНДРОМ. ЧАСТЬ 2: ДЕЛО ЗВАРИЧА ЖИВЕТ И ПРОЦВЕТАЕТ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2010